Moravia Marine Coatings
Kayseri Bölge, Ortakları Bilgilendiriyor
Kayseri Bölge, Ortakları Bilgilendiriyor Kayseri Bölge Birliğine bağlı Bünyan Tarım Kredi Kooperatifi öncülüğünde Elbaşı, B. Tuzhisar, Akçatı Tarım Kredi Kooperatifi yetkilileri ve çok sayıda ortağın katılımıyla Bünyan Belediyesi düğün salonunda çiftçi eğitim toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan Bölge Müdürü Ali Sarı, katılımcılara Tarım Kredi Kooperatifleri faaliyetlerini anlatarak; “Tarım Kredi Kooperatifleri tarıma destek veren en büyük çiftçi kuruluşudur. Tarım girdileri noktasında piyasada denge unsurudur. Tarım Kredi Kooperatifleri ‘Türkiye’nin En Büyük Çiftçi Ailesi’dir. Sizler de bu ailenin fertlerinden birisiniz. Bu güce ortak olmanızı ve hizmetlerimizden faydalanmanızı istiyoruz.” dedi.

Toplantıda çiftçiler, krediler, sigortacılık, tedarik ve pazarlama konuları yanısıra TARSİM sigortasının avantajları hakkında bilgilendirildi. Ayrıca Tarım Kredi Kooperatiflerinin ortaklara sunduğu imkanlar ayrıntılı şekilde izah edilerek, çiftçilerin sorunlarının çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya; Kayseri Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Aydın, Bölge Birliği Krediler ve Sigorta İşlemleri Servisi ŞefiAbdullah Bahadır, Sigorta İşlemleri Servisi Personeli Mehmet Yılmaz, Kooperatif Müdürleri, Kooperatif Ziraat Mühendisleri ve iştiraklerin bölgede görevli teknik personeli katıldı.